Kontakta oss

Vår vision är att skapa en tjänst som är designad efter dina behov. Därför är all typ av feedback guld värd för oss. Om du har några frågor eller funderingar, tveka inte att höra av dig till oss. Du hittar även vanligt ställda frågor och svar här.

Jobba på Respaces

Vi är alltid på jakt efter människor med det där lilla extra. Människor som drivs av att bygga något fantastiskt tillsammans, vara med och påverka och ha väldigt roligt på vägen. Ta en titt på våra annonser eller hör av dig!

För support:

support@respaces.co

För allt annat:

hello@respaces.co

Vårt team

Jeanna Lundberg

Jeanna Lundberg

CEO, Founder

+46 70 914 24 26

jeanna@respaces.co

Oskar Gellerbrant

Oskar Gellerbrant

CTO, Founder

+46 73 993 92 16

oskar@respaces.co

William Liljeborg

William Liljeborg

CRO

+46 72 584 97 81

william@respaces.co

Sofia Boström

Sofia Boström

Sales

+46 73 502 63 17

sofia@respaces.co

Claudia Lyckman

Claudia Lyckman

Sales

+46 76 608 65 06

claudia@respaces.co

Stephanie Dahlbo

Stephanie Dahlbo

Marketing, UI/UX

stephanie@respaces.co

Phil Smith

Phil Smith

Front-end Developer

Yura Kolesnikov

Yura Kolesnikov

Front-end Developer